ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

عقد یک تفاهم نامه در جریان نمایشگاه فناوری و صنایع فرهنگی

عقد یک تفاهم نامه در جریان نمایشگاه فناوری و صنایع فرهنگی

همزمان با چهارمین روز از نخستین نمایشگاه فناوری و صنایع فرهنگی تفاهم نامه همکاری بین پارک ملی علوم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقد شد.

به گزارش ایسنا، محمد حسین ایمانی خوشخو، سرپرست پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی در مراسم عقد تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پارک ملی علوم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی ضمن تبریک ایام دهه فجر اظهار کرد: با توجه به مسئولیت سنگین این وزارت خانه در ساماندهی حوزه اشتغال در کشور و رویکرد فرهنگی که در این زمینه دارد و از آن رو که پارک ما نیز از جمله پارک هایی است که در حوزه فرهنگ کار می کند، فصل مشترک بین این دو نهاد می تواند اتفاق خوبی را رقم بزند که ما از ظرفیت های فرهنگی برای توسعه اشتغال در کشور به ویژه اشتغال های زود بازده و پایدار استفاده کنیم.

او افزود: هدف اصلی ما در پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی این است که ظرفیت های فرهنگی را به محصولات فرهنگی تبدیل کنیم. این فعالیت های مشترک می تواند در این زمینه راهگشا باشد تا وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز از این ظرفیت ها بهره ببرد. به واقع همکاری پارک ملی و علوم و فناوری های نرم و صنایعی فرهنگی با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هم برای فرهنگ و هم برای کسب و کارهای متکی بر آن مفید خواهد بود.

در ادامه این مراسم نیز ابراهیم صادقی‌فر، سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنانی بیان کرد: هرگاه فرهنگ با خلاقیت عجین شد توانست مرزهای جدیدی را فتح کند؛ در حقیقت حوزه فرهنگ و خلاقیت به قدری امروزه به یکدیگر نزدیک شدند که پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی توانسته این دو واژه را در جهت رشد و توسعه ایجاد کند.

او افزود: بسیار خرسندم که از این نمایشگاه بازدید کردم، نزدیک‌ به سه سال است که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حوزه صنایع فرهنگ و خلاق ایجاد کردیم چرا که اعتقاد داشتیم صنایع فرهنگی دنیای بهتری برای انسان ها می‌سازد.

او با اشاره به این که از آنجایی که در صنایع فرهنگی با کاهش فقر رو به رو خواهیم بود و عدالت در توسعه صنایع فرهنگی رشد و نمو بیشتری دارد، اظهار کرد: صنایع فرهنگی می‌ تواند باعث رشد معکوس در حوزه مهاجرت شود. ریشه های فرهنگی می تواند باعث افزایش ثروت ملی شده و به راحتی می توان این اتفاق را درک کرد. 

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت کار همچنین تصریح کرد: همچنین حوزه بوم زیست و محیط زیست و توسعه صنایع فرهنگی نیز رشد می کند. باید خوشبین باشیم که در هر کجای کشور می تواند توسعه یابد و ضمن این که کمک شایانی در کاهش بیکاری و افزایش سرمایه اجتماعی کرده و همچنین کمک حال بسیار خوبی در اقتصاد و دانش و پژوهش باشد. 

صادقی‌فر در پایان‌ گفت: این تفاهم نامه اتفاق خوبی میان پارک علوم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی و وزارت کار و تعاون و رفاه اجتماعی است و به اعتقاد من در این نمایشگاه کارهای نو بسیاری دیده شد و هرگونه کمکی که در این راه باشد انجام خواهیم داد و این تفاهم نامه می‌تواند حامل همکاری بسیار مفیدی باشد.

در ادامه نیز تفاهم نامه همکاری بین معاونت فرهنگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و پارک ملی علوم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی  به انعقاد طرفین رسید.

انتهای پیام

منبع : www.isna.ir

شما در حال مشاهده عقد یک تفاهم نامه در جریان نمایشگاه فناوری و صنایع فرهنگی در پلتفرم خورشیدک هستید

ads
 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

 1. محمدجواد کلباسی گفته؛
  17:30 1401/03/06

  چطوری میتونیم از آخرین مطالبتون باخبر بشیم 😍😍😍

 2. مجید اشکان گفته؛
  10:06 1401/03/28

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟ 😍😍😍

 3. حسین علوی گفته؛
  20:54 1401/04/06

  دمتون گرم

 4. مجتبی نظری گفته؛
  03:18 1401/04/22

  اینا فوق العادن

 5. علی محمودی گفته؛
  03:18 1401/05/11

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 6. مجید اشرفی گفته؛
  11:30 1401/06/09

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه برای به اشتراک گذاری
دسته بندی محتوای سایت
0