ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل: بیمه فرشبافان حذف شد

مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل: بیمه فرشبافان حذف شد

سعید بشرخواه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با حذف بیمه تامین اجتماعی قالیبافان ، داره کل تامین اجتماعی استان اردبیل تنها مجاز به بیمه پنج درصد از بیمه‌شدگانی است که به هر عنوان بیمه آنها قطع شده و از لیست بیمه‌شدگان قبلی صنعت فرشبافی حذف می‌شوند.

او با اشاره به حذف قانون بیمه فرشبافان تک‌بافت در کشور اظهارداشت: در حالی که تعهد اداره کل تامین اجتماعی برای بیمه این افراد در استان ۶ هزار و ۷۰۰ نفر است در حال حاضر ۱۲ هزار نفر در این بخش بیمه شده‌اند.

او همچنین در زمینه برخی اشتباهات گذشته و استفاده از خدمات بیمه فرشبافان توسط افراد غیرمرتبط با این شغل گفت: بیمه فرشبافان تک‌بافت تنها از محل پنج درصد حذف نام افراد غیرمرتبط به صنعت فرشبافی از لیست بیمه‌شدگان و جایگزینی نام افراد جدید امکان‌پذیر است‌.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل از حل مشکل بیمه‌ای دهیاران پاره‌وقت استان اردبیل خبر داد و افزود: در صورت واریز ۵۰ درصد بیمه از سوی دهیاران این افراد شامل دریافت همه مزایای بیمه‌های تامین اجتماعی از جمله بازنشستگی می‌شوند.

وی با بیان اینکه هزینه‌های تامین اجتماعی استان اردبیل بیش از درآمد است، اظهارکرد: افزایش بدهی افراد حقیقی و حقوقی موجب شده تا هزینه‌های تامین اجتماعی از جمله پرداخت مستمری، حق بیمه بیکاری و از کارافتادگی بیشتر از درآمد آن شود.

او با بیان اینکه این سازمان مبلغ قابل توجهی طلب معوقه دارد، افزود: تنها در خلخال ماهانه بیش از ۶۰ میلیارد ریال برای پرداخت مستمری و سایر هزینه‌های افراد زیرپوشش هزینه می‌شود، ولی میانگین درآمد ماهانه اداره تامین اجتماعی این شهرستان کمتر از ۴۲ میلیارد ریال است.

بشرخواه بیان‌کرد: بیشترین  طلب سازمان از نهادهایی مانند شهرداری‌ها، دستگاه‌های دولتی و افراد حقیقی و حقوفی بوده اما با این اوصاف تامین اجتماعی برای وصول مطالبات خود نهایت همکاری را با بدهکاران داشته و با پرهیز از هرگونه فشار مالی بر کارگاه‌های تولیدی هیچ تمایلی به تعطیلی آنها ندارد.

وی با بیان اینکه رضایت‌مندی مشتریان و مخاطبان یکی از اولویت‌های سازمان تامین اجتماعی است، گفت: این به معنی بی‌توجهی به قانون نیست بلکه با قانون‌مداری، حفظ احترام و ارائه خدمات بهتر به ارباب رجوع و مشتریان تلاش می‌شود رضایت‌مندی آنها حاصل گردد.

بشرخواه افزود: در سال ۹۲ در استان اردبیل ۱۶۷ هزار نفر بیمه شده اصلی تامین اجتماعی بودند که این رقم امسال به ۲۰۶ هزار نفر افزایش یافته است.

۱۰ واحد شعبه مستقل، پنج واحد کارگزاری و پنج شعبه اقماری تامین اجتماعی و ۲۸۰ نفر کارمند سازمان به ۵۸۵ هزار نفر زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی در استان اردبیل خدمات ارائه می‌کنند.

منبع : www.irna.ir

شما در حال مشاهده مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل: بیمه فرشبافان حذف شد در پلتفرم خورشیدک هستید

ads
 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

 1. امیرحسین موسوی گفته؛
  21:42 1401/02/22

  مرسی که هستید

 2. مهدی ترابی گفته؛
  16:18 1401/03/23

  بازم درمورد این موضع مطلب بزارین 😍😍😍

 3. جعفر کرمانی گفته؛
  01:30 1401/04/03

  میتونم یه خواهشی بکنم ؟ اینقدر دلبری نکنید

 4. حبیب رحمتی گفته؛
  10:54 1401/04/24

  اکانت اینستا هم دارید؟

 5. جواد طباطبایی گفته؛
  01:18 1401/05/14

  کانال تلگرامی هم دارید ؟

 6. مرتضی راستاد گفته؛
  10:30 1401/06/02

  اکانت اینستا هم دارید؟

 7. حسن بهرامی گفته؛
  13:30 1401/06/05

  مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه برای به اشتراک گذاری
دسته بندی محتوای سایت
0