ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

خورشیدک با شعار گرما بخش زندگی و با هدف کمک به افراد کمتر برخوردار و نیازمند و با رویکرد احیاء صنایع دستی ایران تاسیس شد هدف اصلی ما در خورشیدک کمک به خانواده های بی بضاعت و همچنین محرومیت زدایی از طریق فضای مجازی میباشد .

با لطف خدا و کمک تمام عزیزان همراه برای محقق شدن این هدف تا آخرین لحظه تلاش خواهم کرد .

محسن محمودپور

بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره

درباره خورشیدک

About khorshidak

خورشیدک اولین پلتفرم احیا و بازآموزی صنایع دستی با هدف معرفی و شناخت صنایع دستی ایران به تمام افراد جامعه و علاقه مندان و احیا صنایع دستی فراموش شده شکل گرفت در این راستا با نیاز سنجی های صورت گرفته و همینطور مشورت با اهالی فن و هنر تمام نیاز های این صنعت شناسایی شد و برای رفع این نیاز امکانات متنوعی به این پلتفرم اضافه شد .

شاید خالی از لطف نباشد که بدانیم ایران از لحاظ تنوع صنایع دستی جزو سه کشور برتر دنیا قرار دارد ولی با بی لطفی های صورت گرفته به این صنعت مادر و مولد شاهد آن هستیم که رتبه تولید و صادرات صنایع دستی به نسبت سایر کشور ها افت شدیدی داشته و به رتبه ای بالاتر از سی در جهان رسیده است که این موضوع یکی از دلایل شروع کار خورشیدک بود . تا با کمک شما و ترویج افراد جامعه به تولید و مصرف و همینطور صادرات صنایع دستی تلاشی هرچند کوچک در زمینه رشد و افزایش تولید صنایع دستی انجام دهد .

 

یکی از شعارهای ما این است که خورشیدک گرما بخش زندگی است مشکلات مختلفی باعث شده تا کسب درآمد برای خیلی از اقشار جامعه کاری سخت و نشدنی باشد. ما در تلاش هستیم تا در حد توان خود این افراد را شناسایی کنیم در مرحله اول با آموزش های رایگان و کاربری به جای دادن ماهی ، ماهی گیری را به این عزیزان یاد بدهیم و با در اختیار قراردادن مواد اولیه رایگان کمک کنیم تا بتوانند محصولات آموزش داده شده را تولید کنند سپس از کانال های فروش ایجاد شده از طریق خورشیدک این محصولات را با نام خودشان و با برند خورشیدک به فروش برسانیم تا هم اشتغال پایداری برای عزیزان کمتربرخودار ایجاد کرده باشیم و هم کمک شایانی در رشد صنعت صنایع دستی کرده باشیم .

 

ما در خورشیدک به خلق محصولات کاربردی و زیبا می پردازیم و خوشحال می شویم که در این مسیر با انسان های خلاق و هنرمند همراه شویم و سعی براین است که تمام دانش و و مهارت واطلاعات خود را در این زمینه با شما عزیزان هنرمند و وهنردوست به اشتراک بگذاریم . لذا در صورتی که علاقه مند هستید در این راه ما را یاری کنید حتما از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید .

تماس با خورشیدک

در راستای احیای صنایع دستی خورشیدک سعی کرده تا با معرفی صنایع دستی مختلف و اساتید این حوزه مرجع کاملی از صنایع دستی ایجاد نمایید .با توجه به گستردگی و تنوع بالای این صنایع جای خالی برخی از صنایع و اساتید در وب سایت خورشیدک حس میشود از شما دوست عزیزی که علاقه مند هستید تا در این راه سخت ما را همراهی کنید استقبال به عمل می آوریم کافیست تا از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید .

تماس با خورشیدک

در پایان ما با شناخت توانمندی ها و ضعف هایی در صنایع دستی وجود دارد تمام تلاش خود را می کنیم تا با تکیه بر دانش تخصصی و بهره گیری از تجارت الکترونیک  بستری مناسب را برای معرفی صنایع دستی اصیل و با کیفیت ایرانی برای شما فراهم کنیم .

خورشیدک چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

What is a khorshidak

قصد و نیت نیکوکارانه

خورشیدک با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای عزیزان کمتر برخوردار و آسیب دیده از نظر اقتصادی کمک میکند تا علاوه بر رشد صنایع دستی عزیزان تحت پوشش خود را به بهترین حالت ممکن حمایت نمایید .

مرجعیت کامل

وجود دایرکتوری جامع و کامل از محتوا های مختلف همینطور معرفی اساتید برتر و مطرح در حوزه صنایع دستی باعث شده تا برای دسترسی به اطلاعات جامع یک دایرکتوری کامل وجود داشته باشد که این از مزیت های ایجاد شده در پلتفرم خورشیدک میباشد .

سبد محصولات متنوع

با توجه به گستره فعالیت خورشیدک و همینطور وجود هنرمندان متنوع در کنار خورشیدک تونع محصلات فوق العاده ای ایجاد نموده ایم که کاربران به راحتی هر چه بیشتر میتوانند محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند .

افتخارات خورشیدک

برترین پلتفرم فعال در زمینه صنایع دستی

خورشیدک با هدف احیا و باز آموزی صنایع دستی شروع به کار کرد در اینجا برخی از افتخارات خورشیدک را میتوانید مشاهده نمایید .

 

تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان

تندیس کارآفرین برتر در حوزه صنایع دستی در ششمین جشنواره کارآفرینان کشور

برنده مقام اول کنگره سراسری مدیران شایسته

قبلی
بعد

جوایز و افتخارات خورشیدک

برنده وب سایت برتر از نگاه مردمی جشنواره وب ایران

تندیس طلایی برترین استارت آچ کا آفرین محور در جشنواره سراسری استارت آپ های موفق

تندیس کارآفرین برتر در چهارمین دوره کارآفرینان سراسر کشور

برای همکاری با خورشیدک و پیوستن به این پلتفرم همین حالا شروع کنید...

درصورتی که تمایل به هرگونه همکاری با خورشیدک را دارید میتوانید از طریق دکمه پایین و از طریق صفحه درخواست همکاری اقدام به ارسال مشخصات خود کنید .

0